Ekokódex
Aktualizované: 19.05.2019
Ekokódex školy 2018/2019 Sadíme zeleninu, kvety Orezávame stromy Eko-hliadky Kompostujeme Separujeme odpad Vypíname svetlo Šetríme vodou Ekokódex školy 2016-2019 Správne separujeme odpad. Aktívne sa zapájame do zberov. Kontrolujeme a staráme sa o poriadok v okolí školy. Využívame odpadový materiál na tvorbu nových vecí. Nenechávame otvorené vodovodné kohútiky. Staráme sa o našu zeleň a kvety na chodbách školy . Chránime prírodu pre budúce generácie. Maximálne znižujeme energie – zhasnem vždy, keď netreba svietiť.
              