Darčeky na Deň matiek a otcov
Aktualizované: 06.03.2016
Deň matiek Pri príležitosti Dňa matiek sme so žiakmi primárneho vzdelávania vyrábali darčeky pre mamky. Druháci servítkovou technikou ozdobili papierové tácky a vytvorili obrazy, tretiaci vytvárali šperkovnice zo škatuliek od Nivey a štvrtáci vyrábali srdiečka z novinového papiera, ktoré dozdobili kvietkom a stuhou. Deň otcov Pri príležitosti Dňa otcov sme so žiakmi primárneho vzdelávania vyrábali darčeky pre ockov. Z papiera sme poskladali košeľu, ktorú si každý žiak krásne vyfarbil a dovnútra sme napísali oteckom venovanie.