Okresné kolo v basketbale
Aktualizované: 23.02.2020
Dňa   11.   12.   2019   sa   v   Čani   uskutočnilo   okresné   kolo   v   basketbale   dievčat.   Našu   školu reprezentovali    Kornélia    Pomothyová,    Andrea    Kundráková,    Simona    Jakelová,    Alexandra Szabó,   Simona   Kulčárová,   Simona   Šárossyová,   Nikola   Lukáčová,   Lenka   Kočišová,   Evelin Pomothyová.   Dievčatá   ukázali   svoju   hernú   kvalitu   a   po   víťazných   zápasoch   prehrali   len   jeden zápas.   V   priamom   súboji   o   prvenstvo   sa   naše   dievčatá   prezentovali   dobrou   hrou,   bojovnosťou a   túžbou   po   víťazstve.   Napriek   tomu   náš   výkon   nestačil   na   víťazstvo   a   obsadili   sme   pekné druhé miesto.