Bedminton
Aktualizované: 15.12.2019
26. novembra 2019 sa v priestoroch Základnej školy s materskou školou v Rozhanovciach uskutočnilo okresné kolo v bedmintone chlapcov a dievčat. Súťažili dvojčlenné družstvá v dvoch kategóriách: starších a mladších žiakov/žiačok. Naša škola mala zastúpenie v kategórii mladších žiačok, kde nás reprezentovali: Gabriela Lukáčová a Evelin Pomothyová. Dievčatá svojím vzorným prístupom a postupným zlepšovaním obsadili štvrté miesto . Keďže súťažili prevažne so staršími dievčatami, nazbierali neoceniteľné skúsenosti. V kategórii starších žiačok našu školu reprezentovali: Kornélia Pomothyová a Nikola Lukáčová . Naše žiačky vybojovali pekné tretie miesto .