Halový viacboj všestrannosti
Aktualizované: 18.11.2018
Dňa 25. 10. 2018 sa v priestoroch základnej školy v Moldave nad Bodvou uskutočnili halové majstrovstvá okresu Košice-okolie vo viacboji všestrannosti. Našu základnú školu reprezentovalo celkom 7 žiakov v rozličných vekových kategóriách. Súťažilo sa v disciplínach: člnkový beh 4x10 m, skok do diaľky z miesta, hod medicinbalom a šplh na tyči. Zo žiakov našej školy sa najlepšie darilo Miriam Némethovej a Sebastiánovi Ádámovi , ktorí vo svojich vekových kategóriách obsadili pekné 2. a 3. miesto a vybojovali si možnosť zúčastniť sa celoslovenského kola v Liptovskom Mikuláši.