LIGA 4x4
Aktualizované: 21.11.2016
Aj tento školský rok sa žiaci piateho ročníka zúčastnili súťaže LIGA 4x4, ktorá pozostáva zo štyroch kôl a súťažia štvorčlenné družstvá žiakov V. ročníka základných škôl. Túto súťaž organizuje Gymnázium Alejová v Košiciach. Zapojením sa do súťaže si žiaci rozvíjajú svoje matematické schopnosti a zručnosti. Tento rok sa konal jubilejný desiaty ročník tejto súťaže. Našu školu reprezentovali žiaci z V. A, ktorých pripravovala p. uč. Stahovcová. V súťaži sa im darilo a získali 3. miesto. Boli to: Leonard Balint Matej Götz Dominik Nalevanko Kornélia Pomothyová Súťažiacim srdečne blahoželáme!