Recitačná súťaž- Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas
Aktualizované: 23.11.2015
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas 2. októbra 2015 sa v priestoroch Vedeckej knižnice v Košiciach konala súťaž v prednese slovenskej rozprávky Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas. Súťažiaci z našej školy nám urobili veľkú radosť. Patrik Lipták z 3. A obsadil v prvej vekovej kategórii 4. miesto, Natália Berdisová zo 6. A získala v druhej vekovej kategórii 2. miesto Diana Molitorisová z 9. A triedy obsadila v tretej vekovej kategórii 3. miesto. Všetci boli ocenení diplomami a peknými knihami. Za úspešnú reprezentáciu školy ďakujeme a k úspechu blahoželáme. Pani učiteľkám - PaedDr. Hribovej a Mgr. M ü llerovej ďakujeme za prípravu žiakov.