Matematická olympiáda
Aktualizované: 16.04.2014
Obvodné kolo Matematickej olympiády Dňa 21. 1. 2015 sa naši žiaci zúčastnili Obvodného kola Matematickej olympiády 5, kde sa našim piatačkám podarilo uspieť a stali sa úspešnými riešiteľkami. Boli to dievčatá Lenka Škulková a Ema Sokáčová z V. A. Dňa 9. 4. 2015 sa konalo Obvodné kolo Matematickej olympiády pre 6. – 8. ročník, kde sme opäť mali úspešnú riešiteľku Michaelu Humenskú zo VI. A. Všetkým žiačkam srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a ďakujeme za reprezentovanie našej školy a šírenie jej dobrého mena. Rovnako ďakujeme pani učiteľkám Ing. Stahovcovej a Mgr. Kardosovej za prípravu žiakov.