Dejepisná olympiáda
Aktualizované: 01.03.2015
Dejepisná olympiáda December bol mesiacom, na ktorý sme sa veľmi tešili. Oč akávali sme  najkrajšie  sviatky v roku  - Vianoce a tešili sme sa aj  na prázdniny. Ale v tomto mesiaci sme  spolu  našimi uč iteľmi pripravovali aj vianoč nú akadémiu pre rodič ov.  No a v neposlednom  rade to boli súťaže, ktoré preverili naše vedomosti.  11. 12. 2014 sa konalo školské kolo  Olympiády z dejepisu , ktoré sa uskutočnilo v  školskej knižnici.  Zúč astnili sa na ňom žiaci 6. - 9. roč níka. Otázky boli stavané tak, aby  preverili všeobecné poznatky žiakov z histórie a kultúry.  Olympiády sa zúč astnilo 15 žiakov  s nasledovným umiestnením. Najlepšie výsledky : Z o ši e stakov získali  najlepšie  umiestnenie Miška Štrompová a Matúš Paperník zo VI. A. Najviac súťažiacich sa zúč astnilo z o siedmeho  roč níka.  Najlepší výsledok získal  Marek  Szantovszki zo VII. A. Spomedzi ôsmakov sa víťazkou  stala  Diana Molitorisová z VIII. A. Z 9. roč níka sa olympiády zúč astnili  3 žiač ky, prič om na j viac bodov získala  Sandra Bercová  z IX. A. Víťazom sr deč ne blahoželáme a všetkým zúč astneným prajeme veľa chuti do uč enia.