SOŠ technická
Aktualizované: 23.11.2013
SOŠ technická, Kukučínova 23, Košice SOŠ technická  zriadila v našej obci detašované   pracoviská pre žiakov vzdelávajúcich sa v  dvojroč ných uč ebných odboroch.  Pre dievč atá je to výroba  konfekcie, pre chlapcov stavebná výroba.  Spolupráca s touto  školou sa zač ala v školskom roku 2 010/11.  Aj v tomto školskom roku  prejavili žiaci záujem pokračovať v štúdiu na tejto škole. Vedenie SOŠ  úzko spolupracuje s vedením základnej školy i s obecným úradom. Všetkým  záleží na tom, aby žiaci dostali možnosť získ ania  ďalšieho vzdelania.
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.