Workshop
Aktualizované: 26.09.2019
V utorok dňa 10. 9. 2019 sa na našej škole uskutočnil zážitkový workshop sprostredkovaný občianskym združením Post Bellum pre žiakov 9. ročníka. Lektori počas workshopov prostredníctvom zážitku otvárali tému nútenej migrácie, antisemitizmu, xenofóbie. Účastníci prežili postupnú premenu spoločenskej atmosféry v období 30. rokov 20. storočia v Československu i na Slovensku. Workshop zároveň približuje, ako sa vplyvom politických podmienok mení život mladého dievčaťa. Cez skutočný príbeh, prostredníctvom štruktúrovanej drámy a hrania rolí si priblížili dilemy, ktorým ľudia v tom čase čelili.