Silly Bear - divadelné predstavenie
Aktualizované: 1501.2020
Dňa 28. januára 2020 podnikli žiaci I., II., III. a IV. A spolu s pani učiteľkami zaujímavú cestu. Zúčastnili sa divadelného predstavenia Silly Bear (činoherná anglicko- slovenská rozprávka s pesničkami). Javisková   adaptácia   bulharskej   rozprávky   o   lenivom   medveďovi,   šikovnom sedliakovi    a    prefíkanej    líške    vychádza    z    jednoduchej    anekdoty,    kde    hlúpučký medveď    a    šikovný    sedliak    spolu    každoročne    hospodária.    Samozrejme    vyhrá    ten múdrejší a prefíkanejší   ��  Po skončení predstavenia nás vonku prekvapila snehová metelica, tak sme kroky nasmerovali do Aidy, kde sme si dobili energiu a prečkali nepriaznivé počasie. Plní zážitkov sme sa vrátili späť do školy a už teraz sa tešíme na nové zážitky.