Biela pastelka
Aktualizované: 05.10.2019
Naša škola sa po piatykrát stala súčasťou tímu Bielej pastelky. Biela pastelka je verejná zbierka na podporu ľudí so zrakovým postihnutím a na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým pomáhajú začleniť sa do bežného života. Dobrovoľníci Miroslava Bačová a Oliver Kiss , pod vedením p. uč. Radvanovej a p. uč. Horvátha, oslovovali našich žiakov a učiteľov s prosbou prispieť do zbierky. Odmenou za príspevok bol dobrý pocit, že aj my sme nevidiacim a slabozrakým pomohli. Celkovo sa vyzbierala suma 94,88 . Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli, že nám pomohli pomáhať.