Divadelné predstavenie v MŠ
Aktualizované: 23.06.2019
Dňa 14. 6. 2019 boli naši prváci pozvaní do na divadelné predstavenie. Lienky im predviedli ako správne vytiahnuť repku. So žabkami našli toho správneho ženícha pre krásnu nevestu. Včeličky im ukázali, ako si nezbedná myška vybrala za pestúnku mačku, ktorá ju nakoniec popri uspávaní zožrala. Po skončení predstavenia strávili naši prváci spoločný čas so škôlkarmi na dvore. I keď bolo veľmi horúco, prežili v škôlke krásne dopoludnie. Veľké ĎAKUJEME patrí pani riaditeľke, pani učiteľkám aj ich malým kamarátom.