Akcie 2012/2013 - Šarkaniáda
Aktualizované: 04.02.2013
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Blanka Mullerova. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.
Šarkaniáda Dňa 30.10.2012 sa pre žiakov 1.A, 2.A ,3.A triedy na školskom dvore uskutočnila Šarkaniáda. Deti sa na toto predpoludnie mimoriadne tešili. Hneď po oznámení tohto podujatia začali s prípravami. šikovnejší si šarkanov začali zhotovovať doma spolu s rodičmi, ostatní si šarkana kúpili. Nič to nemenilo na ich radosti. Po veľkej prestávke sa teplo obliekli a vyrazili von. Do zubatým slnkom rozžiarenej oblohy im zafúkal jesenný vetrík a šarkany nám vzlietli nad hlavy. Školským dvorom sa niesol radostný krik a výkriky šťastia.