Škôlkári na dopravnom ihrisku
Aktualizované: 25.09.2018
Teplé septembrové slniečko prilákalo, k nám do školy, našich malých kamarátov zo škôlky. S pani učiteľkami sa prišli poučiť, ale aj zabaviť na dopravné ihrisko. Kolobežkami si precvičili nôžky a na dopravných situáciách si precvičili svoje hlavičky. Na dobrej pomoci im boli aj starší kamaráti zo IV.B, ktorí im pomohli s dopravnými značkami i s bezpečnosťou na ceste. Šikovnosť škôlkárov preverila aj jazda zručnosti, za ktorú si vyslúžili sladké odmeny a medaily. Na kamarátov – škôlkarov sa budeme tešiť aj nabudúce.