Rozprávočka, zažmúr očká
Aktualizované: 03.03.2019
Rozprávky patria k prozaickým žánrom a potešujú malých i veľkých čitateľov. Vystupujú v nich rôzne fantastické bytosti, ktorých úlohou je prekonať zadané úlohy. No a najtypickejším znakom rozprávok je šťastný koniec. I takto by sme mohli charakterizovať rozprávkové popoludnie Rozprávočka, zažmúr očká , ktoré sa uskutočnilo 27. februára v priestoroch školskej knižnice. Učitelia slovenského jazyka si pre žiakov z ŠKD pripravili niekoľko súťažných kôl. Ich úlohou bolo vytvoriť družstvá a spoločne pracovať na zadaných úlohách. V závere podujatia vyhlásila p. učiteľka Revťáková víťaznú skupinu. A všetci žiaci dostali pamätnú listinu.