Miss- Rómske dievča 2019
Aktualizované: 31.03.2019
Dňa 28. marca sa na našej škole po prvýkrát uskutočnila súťaž Miss Rómske dievča. Krásu, šikovnosť aj talent predviedli pred porotou v štyroch disciplínach. Naozaj si viedli výborne a navzájom sa povzbudzovali. Spev, tanec a poézia sa ozývali. Dievčatá zabojovali v šikovnosti a nenechali sa zahanbiť ani v rozhovore. Ako to býva, vyhrať mohla len jedna. Víťazkou sa nakoniec stala Libuša Csiszárová, 2. miesto získala Alfonzia Kuruová a 3. miesto obsadila Anna Kuruová. Dievčatá si odniesli krásne ceny a výborný pocit z výhry. Fotografie nájdete vo fotogalérii.
FOTO GALÉRIA - Link