Exkurzia - Dukla
Aktualizované: 11.10.2018
Dňa 5. októbra 2018 sa žiaci VII.A, VIII.A, VIII.B a IX.A triedy zúčastnili exkurzie v Duklianskom priesmyku a vo Svidníku. Počas exkurzie navštívili vyhliadkovú vežu na Dukle, Pamätník bitky o Dukliansky priesmyk pri Vyšnom Komárniku a vonkajšiu expozíciu vojenskej techniky múzea vo Svidníku. Zároveň sa v tento deň uskutočnil pietny akt kladenia vencov pri príležitosti Dňa hrdinov karpatsko-duklianskej operácie. Žiaci mali možnosť vidieť časť tejto ceremónie, ktorá sa konala za účasti predsedu vlády SR, ministra obrany SR, predsedu Prešovského samosprávneho kraja a ďalších štátnych predstaviteľov.