Divadelné predstavenie - A bold rabbit in Africa
Aktualizované: 03.03.2019
Dňa 13. februára 2019 sa vybrali žiaci I., II., III. A IV. ročníka spolu s pani učiteľkami na veľmi zaujímavú cestu. Zúčastnili sa divadelného predstavenia A bold rabbit in Africa (činoherná anglicko-slovenská rozprávka s pesničkami). Spolu so Zajkom a jeho ženou sa vybrali na potulky svetom. Popri Váhu prešli Slovenskom do Bratislavy, odtiaľ po Dunaji do Čierneho mora do Afriky. Tam sme boli svedkami toho, ako Zajko vyliečil kráľa púšte, porazil krokodíla i tigra. Najväčší úspech však mala záchrana malého černoška. Na konci cesty sme spolu so Zajkom zistili, že – všade dobre, doma najlepšie. Pri potulkách je veľmi dôležitá obuv, tak sme sa rozhodli pre pamätnú foto pri štýlovej topánočke. Cesta svetom bola náročná, tak sme po skončení predstavenia nasmerovali naše kroky do Aidy, kde sme si dobili energiu. Plní zážitkov sme sa vrátili späť do školy a teraz sa tešíme na nové dobrodružstvá.