Zbierka Biela pastelka
Aktualizované: 02.10.2017
Zbierka Biela pastelka Naša škola sa po tretíkrát zapojila do zbierky s názvom Biela pastelka. Ide o verejnú zbierku na podporu ľudí so zrakovým postihnutím a na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým pomáhajú pri začlenení sa do bežného života. Dobrovoľníčky Michaela Štrompová Carmen Németová (žiačky 9. ročníka) pod vedením p. uč. Radvanovej a p. uč. Horvátha oslovovali našich žiakov a učiteľov s prosbou prispieť do tejto zbierky. Biela pastelka v podobe plastovej spinky bola udelená každému, kto tak urobil. Celkovo sa vyzbieralo 117 €. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli a pomohli nám pomáhať!