Pasovanie prvákov
Aktualizované: 09.12.2017
Po troch mesiacoch náročnej práce a povinností sa 6. decembra 2017 žiaci 1.A triedy stali skutočnými a právoplatnými žiakmi našej školy. No nebolo to také jednoduché. Prvácka pani učiteľka pre ne pripravila náročné školské úlohy, ktoré museli všetci správne vypracovať. Na správnosť dohliadali aj pomocníci, starší kamaráti z II.A, III.A a III.B triedy. Lenže prváci sú všetci super žiaci a všetky úlohy zvládli. A potom to prišlo! Prváci si nastúpili do radu a pani učiteľka po spoločnom sľube, že sa všetci budú dobre učiť a slušne správať, kládla na plecia meč a pasovala prvákov za naozajstných žiakov. Aby na to nikdy nezabudli, dostali aj pasovací dekrét s krásnym obrázkom. Všetci sa teraz nesmierne tešíme, že máme nových naozajstnými spolužiakov – prvákov.