Ľahšie to ide ľahšie
Aktualizované: 14.06.2018
Naša škola sa opäť zapojila do projektu Ľahšie to ide ľahšie , ktorý organizovala spoločnosť DM drogérie. Prvé dve kolá sme úspešne zvládli a prebojovali sme sa do veľkého finále. To sa konalo 10. júna v Bratislave. Tímy boli zložené z ôsmych žiakov. Našu školu reprezentovali žiaci: K. Tilimonová, E. Kolpák, P. Kulik, L. Midová, Ch. Trelová, M. Némethová, S. Ádám, M. Papernik. Žiaci vynaložili veľa síl, bojovali a snažili sa zo seba dostať maximum. Počas celého dňa absolvovali náročné dráhy. Oplatilo sa. Za Košický kraj dosiahli krásne 3. miesto. Na tomto podujatí vystupovali i známe osobnosti, napr. EGO, Hudba Vesmírna, Laci Strike a iní. Žiaci si po dlhom víkende priniesli so sebou plno zážitkov a skúseností.