Žabákujem za zdravie
Aktualizované: 09.11.2015
VEĽKÁ IDA „ŽABÁKUJE“ ZA ZDRAVIE! Liga   proti   rakovine   vyhlásila   Týždeň proti    rakovine    2015,       a preto    sa    naša    škola zapojila   do   peknej   akcie   „Žabáky   za   zdravie“.   Keďže    pohyb    je    jeden    z    hlavných    faktorov prevencie     vzniku     rakoviny,     chceli     sme     si dokázať   a   ukázať,   že   aj   športovanie   môže   byť zábavné.   „Nežabákujeme“   preto,   aby   sme   lámali   rekordy,   „žabákujeme“     za   to najcennejšie, čo máme a je len jedno, naše zdravie. Ďakujeme všetkým žiakom školy, ktorí „nažabákovali“ úctyhodných 27 860žabákov“. Na túto akciu dozerali PaedDr. V. Horváth, Mgr. M. Matta a Mgr. M. Radvanová.