Vianočné aranžovanie
Aktualizované: 18.01.2016
Vianočné aranžovanie Dňa  15.  12.  2015  sa  uskutočnilo  na našej škole vianočné  aranžovanie. Žiaci 5.  9.  ročníka  opäť dokázali svoju tvorivosť spojenú s kreativitou.  Pri  aranžovaní  vládla sviatočná prípravná  atmosféra  spojená s túžobným očakávaním najkrajších sviatkov roka.     Žiakmi zhotovené práce boli vystavené vo vstupnej hale školy, kde ich mohli obdivovať žiaci ako aj rodičia prítomní na slávnostnom programe Vianočnej akadémie.  Všetkým  žiakom,  ktorí  sa  tejto  akcie  zúčastnili a takisto p.  uč.  Timárovej, p.  uč.  Kissovej a p. uč. Stahovcovej, ktoré  túto  akciu  zorganizovali  ďakujeme a už teraz sa tešíme na ďalšie akcie podobného charakteru v budúcom školskom roku.