Technická olympiáda
Aktualizované: 28.02.2016
Technická olympiáda Dňa 24.11.2015 sa na našej škole prvýkrát uskutočnilo školské kolo Technickej olympiády, ktoré pripravovala so žiakmi p. uč. Stahovcová. Zúčastnili sa ho žiaci 5. až 9. ročníka v dvoch kategóriách. V kategórii A súťažili žiaci 8. až 9. ročníka. V kategórii B súťažili žiaci 5. až 7. ročníka. Úspešnými riešiteľmi v kategórii A sa stali: 1. Dana Molitorisová 2. Patrik Brezo Úspešnou riešiteľkou v kategórii B sa stala: 1. Carmen Németová. Úspešní riešitelia sa zúčastnia okresného kola, ktoré sa uskutoční 2.12.2015 v Bohdanovciach. Víťazom srdečne blahoželáme. Srdečne blahoželáme!