Sixball - Budimír
Aktualizované: 17.12.2015
Sixball Dňa 20. 11. 2015 sa žiaci našej školy zúčastnili 3. ročníka sixballového turnaja v priestoroch ZŠ s MŠ v Budimíri. Turnaja sa zúčastnilo šesť základných škôl. Po urputných bojoch sa nám nepodarilo prebojovať medzi najlepších. O to však v tomto turnaji nešlo. Hlavné bolo dobre si zašportovať a užiť si dobrú atmosféru. Družstvo našej školy tvorili títo žiaci: Kristián Horváth 8.A Gabriela Šundová 8.A Matúš Papernik 7.A Carmen Németová 7.A Dopravu a dozor zabezpečil učiteľ telesnej výchovy  Ing. Vladimír Strýčko.