Noc v knižnici
Aktualizované: 09.05.2016
NOC V KNIŽNICI Obľúbená rozprávka o dobrodružstvách malých modrých škriatkov – Šmolkov sa na jednu noc prenesie aj k nám do školy. Budete mať jedinečnú možnosť stať sa Šmolinkou, tatkom Šmolkom, Mudrošom, Hundrošom či Silákom. Pre všetkých, ktorí sa doma nudia a chcú zažiť niečo nové a výnimočné sme pripravili: kvíz súťaže karaoke, zumbu, maľovanie na tvár a mnohé iné akcie čitateľský Maratón nočnú hru Tak neváhajte a príďte v piatok 13. mája 2016 a zúčastnite sa už 7. ročníka Noci v knižnici. Začiatok podujatia je o 17. 30. Tešíme sa, že sa spolu zabavíme a spríjemníme si chvíle prežité spolu!
    