Návšteva v MŠ
Aktualizované: 09.11.2015
Návšteva v MŠ Dňa 27.10.2015 sme sa my, prváci z 1.A a z 1.B triedy, vybrali na návštevu našej známej škôlky. Po dvoch mesiacoch strávených v škole sme sa vracali tam, kde mnohí z nás chodili rok, dva či tri, a kde nás pani učiteľky trpezlivo pripravovali do školy. Radi sme opäť uvideli pani kuchárku, pána školníka, pani učiteľky i pani riaditeľku. No zo všetkého najviac sme sa tešili na našich starých, malých kamarátov, pre ktorých sme pripravili aj malé darčeky. A veruže nám tam s nimi bolo dobre. Nielenže sme si spoločne pripravili krásne jesenné výkresy so stromami a sovičkami, ale sme si spolu s pani učiteľkami zo škôlky aj školy zatancovali, aj sa pekne zahrali. Nakoniec, aby sme si trochu odpočinuli, pozreli sme si jednu krátku rozprávku. Bolo nám tam jednoducho FAJN. teraz sa opäť tešíme na našich malých kamarátov, ktorých sme teraz my pozvali na návštevu do našej veľkej školy. Tešíme sa na stretnutie v jari.