Mikuláš - celoškolský
Aktualizované: 28.02.2016
Mikuláš - celoškolský Dňa 4.12.2015 navštívil našu školu Mikuláš so svojimi pomocníkmi a to s tromi anjelikmi a tromi čertami. Žiaci prvého aj druhého stupňa Mikuláša netrpezlivo očakávali. Po príjemnom zvítaní mu zarecitovali básničky a zaspievali pesničky, ktoré si preňho nachystali. Výslužku v podobe sladkostí si určite zaslúžili. Niektoré detičky čerti trošku postrašili, ale nemuseli sa veľmi báť, lebo tam boli anjelici, ktorí ich strážili. Deti Mikuláša odprevadili aj s jeho pomocníkmi a on sa vybral na ďalšiu cestu. Tento rok sa o pekný priebeh mikulášskej tradície postarali žiaci IX.A triedy a to Mikuláš Patrik Brezo, anjeli Sabína Knapová, Tímea Ignáthová, Zuzana Kupcová, čerti –Lívia Kövešdiová, Diana Janová a Erika Čisárová. Za pekne pripravenú akciu ďakujeme deviatakom aj pani učiteľke Stahovcovej.