Kvíz Deň Zeme
Aktualizované: 06.06.2016
Deň Zeme Pri príležitosti Dňa Zeme sa dňa 21. 4. 2016 v našej školskej knižnici uskutočnil zábavný kvíz pre žiakov 2. stupňa pod vedením p. uč. Timárovej a p. uč.  Gallayovej. Po krátkej prezentácii zahrňujúcej poznatky o našej Zemi sme sa venovali aj stručnej histórii začiatku osláv tohto významného dňa. Nezabudli sme zdôrazniť potrebu a nevyhnutnosť ochrany našej Zeme. Po teórii si žiaci 2. stupňa porovnali vedomosti i šikovnosť a dopadlo to nasledovne: 1.miesto: V. B – S. Štefán, Š. Stefán, T. Bakši (počet bodov 15) 2.miesto: VI. A – K. Szabó, D. Lukács, T. Kulík (počet bodov 14) IX. A – S. Mida, D. Molitorisová (počet bodov 14) 3.miesto: V. A – R. Kigler, Š. Szilasi, A. Hýroš (počet bodov 13) VII. A – E. Leščinský, L. Szantovszki, M. Humenská (počet bodov 13 ) 4.miesto: VIII. A – A. Žigová, K. Tóthová, T. Takáčová (počet bodov 11)