Biela pastelka
Aktualizované: 14.10.2015
Biela pastelka 2015 Dňa 25. septembra sa naša škola zapojila do verejnej zbierky Biela pastelka 2015. Štrnásty ročník zbierky na podporu nevidiacich slabozrakých po prvýkrát prebehla aj na našej škole. Príspevok zbierali naši žiaci, deviataci –Sabína Knapová, Samuel Mida a Patrik Brezo pod dozorom p. učiteľky Mgr. Michaely Radvanovej. Aj vďaka vášmu príspevku sme pomohli zlepšiť životy ľudí, ktorí musia zrak nahradiť inými zmyslami. Celková suma, ktorá sa vyzbierala, je vo výške 130, 82 €. Ďakujeme .