Záložka do knihy spája školy
Aktualizované: 18.01.2015
Záložka do knihy spája školy Pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc sme sa zapojili do 5. ročníka česko- slovenského projektu Záložka do knihy spája školy – moja obľúbená kniha. V tomto roku sme si vymenili záložky so základnou školou z Tekovskej Breznice. Vyhotovili sme takmer 100 záložiek, ktoré sme poslali našej spriatelenej škole. Záložky vytvorili žiaci prvého aj druhého stupňa, ktoré boli symbolom vzťahu ku knihám. Záložky sú súčasťou knihy, ale zároveň prezentujú rôzne výtvarné techniky i cítenie ich zhotoviteľov. Žiaci aj učitelia sa do zhotovenia záložiek pustili s veľkou vervou, dúfame, že našim spolužiakom z Tekovskej Breznice urobia radosť. Akciu mala na starosti pani učiteľka Radvanová.