Výstava exotických plazov
Aktualizované: 24.05.2015
Výstava exotických plazov Naša telocvičňa sa dňa 28. apríla 2015 zmenila na mini ZOO, kde sa žiaci mohli dozvedieť viac zo sveta exotických plazov. Vypočuli sme si prednášku o svete hadov či jašteríc. Dozvedeli sme sa nové poznatky o korytnačke, chameleónoch, krokodílovi. V nás zúčastnených vyvolávali rôzne pocity: strach, odpor, hrôzu i nechuť, no v každom prípade nezvyčajný záujem o tento živočíšny druh. Niektoré druhy si žiaci mali možnosť prezrieť zblízka, dokonca prekonať strach a pohladiť či chytiť do rúk.