Výchovný koncert Martina Krausa
Aktualizované: 24.05.2015
Výchovný koncert Martina Krausa Dňa 21. 4. 2015 sa na našej škole uskutočnil výchovný koncert, ktorý pre žiakov školy pripravil bývalý účastník Superstar - Martin Kraus Počas koncertu sa žiaci oboznamovali s rôznymi detskými hudobnými nástrojmi ako aj s africkým bubnom. Žiaci sa mohli zapojiť do inštrumentálnych, speváckych, ale aj pohybových aktivít. Žiaci boli do programu aktívne zapojení tlieskaním, dupaním a spievaním.   Libuša Csiszárová z 2. A si vyspievala CD a Nikolka Lukáčová tiež zo spomínanej triedy získala CD v tanečnej súťaži. Z chlapcov najviac „zahviezdil“ Sebastián Jano zo IV. B špeciálnej triedy, ktorý sa nehanbil a predviedol nám ukážku svojho beatboxu.