Volejbalový turnaj
Aktualizované: 29.04.2015
Volejbalový turnaj V dňoch 8. 4. 2015 17. 4. 2015 sa na našej škole uskutočnil volejbalový turnaj žiakov druhého stupňa ZŠ. Zúčastnili sa ho chlapci aj dievčatá zo všetkých tried. Napriek nesmiernemu športovému úsiliu a skvelým výkonom všetkých sa na prvom mieste mohli umiestniť len najlepší. Súťažilo sa v dvoch kategóriách, a to mladší žiaci a starší žiaci. Najlepšími športovcami v kategórii mladších žiakov sa stali dievčatá a chlapci zo VI.A triedy. O prvé miesto v kategórii starších žiakov sa podelili dievčatá z VIII.A triedy a chlapci z IX.A triedy. Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na podobné športové výkony aj na budúci školský rok.