Volejbalový turnaj učiteľov
Aktualizované: 14.06.2015
Volejbalový turnaj učiteľov Medzinárodný deň detí sme tento rok oslávili aj my učitelia. tretím rokom sa učitelia našej školy zúčastňujú volejbalového turnaja učiteľských kolektívov. Tento rok sa toto podujatie uskutočnilo dňa 2. 6.2015. Súťažili medzi sebou učiteľské kolektívy zo Čaňa, Čečejovce, Kysak, Rozhanovce a domáci kolektív učiteľov ZŠ Veľká Ida. Na turnaj sa okrem športovcov pripravila väčšina nášho kolektívu. Okrem poriadneho   povzbudzovania, keď dali riadne zabrať svojim hlasivkám,  pani učiteľky nachystali sladké i slané dobroty,   ktoré boli zdrojom energie nielen pre hráčov, ale na ktorých sme si pochutili všetci.   Turnaj sa odohral v priateľskej atmosfére, ku ktorej prispelo povzbudzovanie nehrajúcich učiteľov.  Poradie turnaja  pre žiadne z družstiev nie je rozhodujúce, lebo sme sa nestretli len kvôli športovým výkonom, ale aj kvôli upevňovaniu priateľstiev a dobrej zábave. Napriek tomu výsledky boli nasledovné: 1. miesto – ZŠ Veľká Ida 2. miesto – ZŠ Čaňa 3. miesto – ZŠ Čečejovce 4. miesto – ZŠ Rozhanovce 5. miesto – ZŠ Kysak Pani riaditeľka Mgr. Terézia Besterciová odovzdala všetkým družstvám  okrem diplomu aj pekný   pohár, ktorý im bude pripomínať dnešné  športové výkony.  Heslo - Sláva víťazom – česť porazeným, na tomto turnaji neplatilo, nakoľko víťazmi sa stali všetci,   ktorí mali chuť aj si zašportovať,  aj sa dobre  zabaviť. Všetci účastníci sa už tešia na ďalší ročník, ktorý sa uskutoční v školskom roku 2015/2016.