Vianočná akadémia
Aktualizované: 01.03.2015
Vianoč ná akadémia  Najkrajšími sviatkami roka sú pre všetkých  nás Vianoce. Sviatky plné č ara, lásky  a porozumenia. Tieto myšlienky sa prelínali ďalšou  našou tradič nou akciou ,  ktorou vyvrcholil r  ok 2014.  V stredu  17. decembra žiaci  našej školy  pripravili pod vedením svojich pedagógov pre svojich najbližších vianoč nú akadémiu. Všetci  pozvaní sa stretli v slávnostne vyzdobenej školskej jedálni, ktorú zdobili vianoč né stromč eky, girlandy a slávnostnú atmosféru dotváralo mihotavé svetlo sviec.      Keďže aj m udrci  z Východu pred mnohými rokmi  prišli Ježišk a privítať a priniesli mu  dary, aj žiaci našej školy   Jež iška privítali a ako dar mu v tento deň priniesli množstvo  krásnych piesní, básnič iek, scénok  a kolied, ktoré s nimi pripravovali  triedni uč itelia a  ktoré  si s veľkou radosťou a nadšením vypoč uli aj ich rodič ia a starí rodič ia.  To, že Vianoce sú pre  nás všetkých jedným z najkrajších sviatkov v roku, nep ochybuje nikto z nás. Preto by sme  nemali zabudnúť ani na našich najbližších a n  a všetko,  č o pre nás urobili a stále robia. Svojou  lásk ou by sme mali obdariť všetkých, a t  ak   ich  môžeme  potešiť a   Vianoce  si  pripomenúť  nielen  poč as najbližších dní, ale ka ždý deň . Hodnotný kultúrny program bol výsledkom nároč nej prípravy, ukázal talent mnohých  detí, silu kolektívu, radosť zo spoloč nej práce . Dúfame, že nielen  dojemné scény, ale  celý  sviatoč ný program  ostane v našich  srdciach a  pri  spomienke na toto všetko  sa nám  rozžiaria  oč i s úsmevom na tvári . Z áver tvorila neodmysliteľná  Tichá noc, po ktorej sa všetci  návštevníci plní blaženosti rozišli do svojich domovov v oč akávaní najkrajších sviatkov roka.