Športový deň
Aktualizované: 29.04.2015
ŠPORTOVÝ DEŇ Deň, s dátumom 17. 4. 2015 bol na našej škole mimoriadne vydarený. Práve tento deň bol v našej škole bol vyhlásený za DEŇ ŠPORTU. Tešili sa z neho všetci žiaci. Starší žiaci mali za úlohu, veľmi príjemnú, poriadne si zašportovať . V telocvični sa preto postupne vystriedali všetci žiaci druhého stupňa. Každý ročník si na jednej vyučovacej hodine zahral svoju obľúbenú loptovú hru. Kým mladší žiaci sa venovali prehadzovanej, starším žiakom sa páčil volejbal. Obe loptové hry priniesli žiakom potešenie a radosť, o to viac, že v tomto prípade nebolo dôležité, kto vyhrá, ale to, že si všetci príjemne zašportovali.