Rómsky Hviezdoslavov Kubín
Aktualizované: 29.04.2015
Rómsky Hviezdoslavov Kubín Dňa 24. marca 2015 sme zorganizovali pre rómskych žiakov našej školy Hviezdoslavov Kubín. Aj títo žiaci, hoci pochádzajú zo sociálne znevýhodneného prostredia, sú schopní sa učiť a aj oni majú snahu ukázať sa a súťažiť medzi sebou. Hoci sa na súťaži nezúčastnilo veľa žiakov, porota aj diváci si prišli na svoje. Súťažilo sa v dvoch kategóriách a porota sa snažila oceniť všetkých žiakov. I. kategória: 1. Patrik Horváth – IV. B 2. Anička Kuruová – III. B Samuel Čisár – III. B 3. Marianna Kandráčová – III. B Lívia Matová – III. B II. kategória: 1. Denisa Turtáková – VI. B 2. Milan Horvát – VI. B 3. Alexandra Kuruová – VI. B Súťaž organizovali PaedDr. Gálová a Mgr. Sabolová.