Návšteva rozprávkového predstavenia
Aktualizované: 01.03.2015
Návšteva  rozprávkového predstavenia Nielen veľkí, ale aj malí žiaci našej školy sa  každoroč ne vyberú s pani uč iteľkami do divadla.  Tentoraz si to naplánovali do Štátneho divadla  v Košiciach na predstavenie  Popoluška. Nielen  predstavenie sa deťom páč ilo. Veď poniektorí boli  v takom divadle po  prvý raz. Uchvátila ich pekná historická budova, a  keď do nej vstúpili,  páč ilo sa im tam ešte viac. Cez prestávku veru nejedna hlava bola zaklonená dozadu a  deti  obdivovali lóže č i strop. A keď sa v hľadisku zotmelo, deti sa pohrúžili do deja rozprávky  a  s Popoluškou prežívali všetky príkoria, ale ako to v rozprávke chodí , i šťastie.  A predebatovať zážitky  z predstavenia sa vybrali do Aidy, aby urobili sladkú bodku za  rozp rávkou. A toto všetko mali na svedomí pani uč iteľka Fedorová, pani uč iteľka Müllerová  a pani uč iteľka Hájeková, ktoré tak žiakom II. A, III. A a IV. A spríjemnili 26. január 2015.  Ďalšie školské „  dobrodružstvo“  stálo za to.