Návšteva obecnej knižnice
Aktualizované: 29.04.2015
Návšteva obecnej knižnice Pri príležitosti mesiaca knihy sme sa aj my, najmladší žiaci našej školy, rozhodli navštíviť obecnú knižnicu vo Veľkej Ide. Aj keď sme ešte len nulťáci a nevieme čítať, do knižnice sme sa tešili. Našli sme tam veľa kníh. Boli veľké i malé, tučné aj tenké. No najviac nás potešilo, že v nich boli aj pekné obrázky. Boli v nich farebné kvietky, zvieratká a aj rozprávkové bytosti, ktoré sme ešte nepoznali. Zo všetkého najviac sa nám páčila rozprávka O Slniečku, ktorú nám prečítala pani učiteľka a aj to, že sme si mohli nakoniec pekné slniečko aj sami nakresliť. A aj keď nám čas v knižnici ubehol rýchlo a museli sme sa vrátiť do školy, p. učiteľka nám sľúbila, že na budúci rok sa do knižnice opäť vrátime, aby sme si prečítali ďalšiu novú a zaujímavú rozprávku.