Karneval trochu inak
Aktualizované: 01.03.2015
Karneval trochu inak Vo februári 12.2.2015 si žiaci nultých a druhých roč níkov zatancovali a  zasúťažili na karnevale.  Bez masiek by však nebol karneval karnevalom. Naši  žiaci sa zmenili na zvieratká, filmových hrdinov, rozprávkové bytosti, č ertov,  princezné. Kvalitu, originalitu i samotný ná   pad hodnotila porota.  Krásne masky sa snažili zaujať nielen farebnosťou  ,  ale aj originálnosťou.  Najkrajšia maska karnevalu sa teda vyberala veľmi ťažko. Nakoniec boli  najkrajšie masky odmenené krásnou cenou. Vyhrali: 1. Ema Mirgová z 0.C,  2. Timea Horváthová z 2.B, 3. Kristína Morová z 2.C Veselé hry striedali taneč né kolá, masky tancovali a bavili sa   pod vedením  Mgr. Radvanovej a PaedDr. Horvátha.  Odmenou pre deti boli dobroty  , ktoré si  vysúťažili v hrách a odmenou pre nás bol ich úsmev na tvári a spokojnosť.  Tešíme sa, aké nápady na masky uvidíme o rok!