Karneval 2015
Aktualizované: 01.03.2015
K arneval 201 5 30. január sa v našej škole niesol v znamení karnevalu , na  ktorom sa nám žiaci predstavili v tých najrozlič nejších  maskách od výmyslu sveta. Pri pohľade na supermana, bosorky, lesné víly, škriatkov,  č i  šmolkov sme si absolútne nevedeli predstaviť žiakov, ktorí sa pod maskou skrývali. Okrem  skvelej diskotéky si ,,masky“ mohli zasúťažiť v rôznych zaujímavých súťažiach, ktoré nám  nepochybne zdvíhali adrenalín v krvi. Súč asťou karneval šou bola aj promenáda  masiek,  z ktorých boli vybraté tie najkrajšie a ktoré zároveň dostali aj krásnu odmenu. Nechýbala ani  tombola, ktor á bola plná skvelých cien.  No č o dodať  – zábava bola skvelá až do več erných hodín a už teraz sa na ďalší roč ník  karnevalu opäť veľmi tešíme.