Coca-Cola CUP
Aktualizované: 25.11.2014
Vyhodnotenie 1. kola Coca-Cola CUP-u Dňa 27.10.2014 sa chlapci našej školy, v doprovode učiteľov Mgr. M. Mattu a Mgr. J. Zámboryho zúčastnili 1. kola Coca-Cola CUP-u, ktoré sa uskutočnilo na SŠG na Užhorodskej ulici v Košiciach. Turnaja sa zúčastnili: ZŠ Veľká Ida, ZŠ Mládežnícka Šaca, ZŠ Tešedíkova a SŠG Užhorodská. Chlapci našej školy odohrali tri stretnutia s každou školou a umiestnili sa na treťom mieste s bilanciou jedno víťazstvo a dve prehry. V stretnutiach strelili 3 góly. Góly našej školy strelili: Martin Horváth, Adrián Moro a Matúš Vegvári. Poradie po skončení turnaja: 1. SŠG Užhorodská 2. ZŠ Mládežnícka Šaca 3. ZŠ Veľká Ida 4. ZŠ Tešedíkova Zoznam chlapcov, ktorí reprezentovali našu školu: Horváth Matej Horváth Christofer Moro Martin Gábor Frederik Turták Kristián Vegvári Matúš Horváth Martin Moro Adrián Čisár Mário Kandráč Daniel Mirga Kristián Mirga Sebastián Kuru Esteban Moro Sebastián Dúfame, že v ďalšom ročníku bude našim futbalistom šťastena naklonená viac.