Beh zdravia – Deň srdca
Aktualizované: 27.10.2014
Beh zdravia – Deň srdca V dňoch 30. septembra a 3. októbra sa žiaci 0. 4. ročníka a špeciálnych tried zapojili do aktivity pri príležitosti Dňa srdca aktivitou, ktorá sa volala Beh zdravia. Bol to 4. ročník Behu zdravia, ktorý pripravili vyučujúci pre svojich žiakov. Víťazmi sa stali najrýchlejší bežci, ktorí prebehli určenú trasu v čo najkratšom čase. Odmenení však boli všetci žiaci, ktorí sa zapojili do tejto aktivity, pretože behom zdravia prispeli k lepšej činnosti svojho srdiečka. Všetci aktéri behu boli označení logom podujatia – pekným srdiečkom. Žiaci mali radosť z tohto behu, svojich spolužiakov veselo povzbudzovali a všetci sa tešia sa na ďalšiu účasť v budúcom ročníku.