Záleží nám na ľuďoch, záleží nám na svete
Aktualizované: 19.05.2014
,,Záleží nám na ľuďoch, záleží nám na svete!“ Dňa 9.4.2014 sa uskutočnila beseda na tému ,,Záleží nám na ľuďoch, záleží nám na svete! “Navštívil nás pán Marcel Hakoš, člen občianskeho združenia Priateľ, ktoré organizuje stretnutia a letné tábory pre mladých ľudí. Stretol sa s ôsmakmi a deviatakmi našej školy, aby im porozprával svoj životný príbeh a predstavil im skutočné hodnoty, ktoré sa v živote oplatí presadzovať. Súčasťou bola aj diskusia, kedy sa žiaci mohli pýtať a dostať odpovede na zvedavé otázky. Žiaci sa mohli zapojiť do súťaží a vyhrať tak sladkú odmenu a CD s piesňami. Beseda sa žiakom páčila a už teraz sa tešia na ďalšie sľúbené stretnutie.