Výjazdové zasadnutie MZ a PK
Aktualizované: 22.11.2013
Výjazdové zasadnutie MZ a PK Deň pred jesennými prázdninami  – 29. Októbra sme  si zorganizovali netradič né zasadnutie MZ a  PK. Celý  uč iteľský kolektív sme sa vybrali do Jasova. Za odborného  výkladu sme si pozreli premonštrátsky kláštor s kostolom  sv. Jána Krstiteľa a veľkolepú kláštorn ú knižnicu, ktorá na nás svojimi zbierkami urobila  najhlbší dojem. Po krátkej prechádzke parkom sme pokrač ovali do Medzeva. Tam sme si  pozreli hvezdáreň a planetárium. V aule hvezdárne potom vedúci MZ a  PK otvorili a viedli  zasadnutia, na ktorých sme sa ve  novali rozvíjaniu kľúč ových kompetencií žiakov  v jednotlivých predmetoch.  Po skonč ení rokovania sme sa zhodli na tom, že tento deň bol spojením príjemného  s užitoč ným a spokojní sme odchádzali na jesenné prázdniny.
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Marek Matta. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.