Vyhodnotenie športových aktivít
Aktualizované: 08.12.2013
Vyhodnotenie športových aktivít  - ,,Cho ď si  zašportovať, nie zadrogovať  “ Dňa  20. 11. 2013 sa v telocvič ni našej ZŠ  uskutoč nilo športové dopoludnie  p ri príležitosti  Európskeho týždň a boja proti drogám pod názvom:  ,,Choď si zašportovať, nie zadrogovať “.   Žiaci mali za  úlohu prekonať prekážky na prekážkovej dráhe. Bola to pre nich neč akaná zmena oproti  bežnému dňu,  aký prežívajú v škole. Akciu zorganizovali uč itelia telesnej výchovy  – p. uč.  G ö tzová a p. uč  Strýčko. Všetci sa tešíme na podobnú akciu v novom školskom roku . O deň neskôr, 21. 11. 2013  toto podujatie zorganizovali aj uč itelia špeciálnych  tried pre svojich žiakov. A tak si žiaci mohli vyskúšať svoje sily a presvedč iť sa o tom, že  šport pre č loveka znamená nielen zdravie, ale prináša so sebou veľa zábavy a nových  kamarátov.
Copyright © 2012. ZS Velka Ida. Created and Designed - SCHORPIO. Authorized: Mgr. Marek Matta. Elementary School, Velka Ida 1, 044 55 Velka Ida, SLOVAK REPUBLIC. Director: Mgr. Terezia Besterciova.