Vianočná burza
Aktualizované: 13.03.2014
Vianoč ná burza Čo pre vás znamená predvianoč ný č as? Vravíte, že je to  vôň a ihlič ia, teplý vianoč ný  č aj , chutné koláč iky, alebo  veľa drobností, ktorých kúpou plánujete potešiť srdcia svojich blízkych? Alebo sú to  tóny vianoč ných kolied a  piesní, rôzne vinš         e a priania do nového roka? Aj tak to u nás vyzeralo  posledný týždeň  pred vianoč nými prázdninami u nás v škole.  Vlani sme do burzy napiekli koláč iky, no tento rok sme si už trúfli aj na prípravu  ozdôb, darč ekov č i vianoč ných aranžmánov . Spolu s pani uč iteľkou Radvanovou a pánom  uč iteľom Horváthom celý december pripravovali všakovaké zaujímavé výtvory žiač ky  – č lenky školského parlamentu  i mnohé  iné šikovné dievč atá z V. A, VII. A, VIII. A  a  IX. A .  Posledný týždeň  sa konala burza, na kt  orej tieto pekné výtvory aj predávali. A   že mali úspech,  o tom svedč í aj výťažok. Čistý zisk  z tejto krásnej akcie bol   60 eur. Pevne veríme, že sa nám  podarilo vykúzliť č arovnú vianoč nú atmosféru. A dúfame,  že všetci, ktorí si zakúpili nami vyrobené darč eky, sa z nich budú  tešiť celé sviatky.  A my sa tešíme , že sa v takomto slávnostnom duchu stretneme opäť o rok.